Huawei Mate 40 ailesi için ortaya çıkan ekran detayı


0

Huawei Mate 40 ekran detayı göründü. Huawei Mate 40 ailesi hakkında mayıs ayından beri bazı sızıntılar ortaya çıkıyor. Telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağından kamera kurulumuna bazı detayların ortaya çıkmasıyla konsept videoları bile hazırlanmıştı. Yakın zaman önce render görüntüleri paylaşılmıştı. Telefonun ikili ekran deliği ile karşımıza çıkacağını düşündüren bu paylaşımın ardından ortaya çıkan kavisli ekran koruyucular, Mate 40 ailesinin ekranlarına yönelik bildiklerimizi değiştirdi.

Huawei Mate 40 ekran detayı

Daha önceki paylaşımlarda görüldüğü kadarıyla ön tarafta ikili ekran deliği bulunuyordu ancak yeni paylaşımda ekran delikleri yok olmuş durumda. Weibo’da paylaşılan kavisli ekran koruyucular, Mate 40 ailesinin ekranlarında farklı detayların yer alacağını gösteriyor.

Huawei Mate 40 ailesi için ortaya çıkan ekran detayı 3 – Huawei Mate 40 ekran detayi 01

Mate 40‘ın kavisi, Mate 40 Pro‘nunkine oranla çok daha az gibi görünüyor. Pro modelde bu kavis 4.0 yüksekliğindeyken, Pro olmayan modelde 2.7 olarak kayıtlara geçiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere ekran boyutları da birbirlerinden farklı. Mate 40’ın 6.5 inç civarlarında bir ekrana sahip olacağı aktarılırken, Mate 40 Pro’nun 6.6 inç OLED bir ekrana sahip olacağı vurgulanıyor.

Daha önceki sızıntılarda kameranın yuvarlak bir tasarıma sahip olduğu ve tahminen dörtlü kamera kurulumu ile geleceği ortaya çıkmıştı. İlerleyen günlerde biraz daha fazla detay ile karşılaşmayı beklediğimiz model için heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/huawei-mate-40-ailesi-icin-ortaya-cikan-ekran-detayi


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları