HarmonyOS 3.0 tabanlı Huawei telefonlar piyasaya çıkıyor!


0

HarmonyOS 3.0 tabanlı ve Huawei imzalı telefonlar için bekleyen kullanıcıların sayısı oldukça fazla. Önümüzdeki yıl Çin temsilcisinden HongMengOS adı ile de anılan bu işletim sistemi adına önemli bilgiler vermesi bekleniyor.

10 Eylül 2020 – 12 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Huawei Developer Conference için sayılı günler kaldı. Bu konferanstan hemen önce bazı ilginç bilgilere ulaşıldı.

HarmonyOS 3.0 tabanlı Huawei telefonlar için tarih verildi

“Teme” isimli bir Twitter kullanıcısı özellikle Huawei ile ilgili verdiği bilgilerle tanınıyor. Alınan bilgilere göre yeni işletim sistemi belli başlı Huawei tabletlerinde test edilecek ancak bu tabletler hemen satışa sunulmayacak.

Geliştiricilere yönelik tanıtımlara yer vermesi sayesinde elzem verilere ev sahipliği yapan Huawei Developer Conference isimli etkinlikte HarmonyOS hakkında da konuşulacak. İddia sahibi, bu tabletlerin yüksek teknolojiye sahip olacağını söyledi.

HarmonyOS 3.0 tabanlı Huawei telefonlar piyasaya çıkıyor! 3 – harmonyos 3 0 tabanli huawei telefonlar uretilecek 1

Yüksek teknolojili Huawei tabletler denilince akla MatePad Pro ve MatePad Pro 5G geliyor. Buradan hareketle yeni tabletlerin MatePad ailesinden izler taşıyacağını söyleyebiliriz.

Birçok kullanıcının dikkatini çeken iddia ise “Teme” isimli kullanıcının HarmonyOS 3.0 isimli işletim sistemini “mobil kullanıma hazır olan bir yazılım” şeklinde nitelendirmesi oldu.

HarmonyOS 3.0 tabanlı Huawei telefonlar piyasaya çıkıyor! 4 – harmonyos 3 0 tabanli huawei telefonlar uretilecek 2

“Teme”, HarmonyOS 3.0 yazılımı ile donatılan ilk Huawei telefonunu önümüzdeki yılın ikinci yarısında göreceğimizi belirtti. HarmonyOS 2.0 ise 3 gün sonra tanıtılacak.

Huawei Developer Conference 2021 etkinliğinde şu an için bir iddiadan ibaren olan bu işletim sistemi ile tanışabiliriz. Kendisinden neler bekliyorsunuz? Bu konu hakkındaki yorumlarınızı ve tahminlerinizi yazabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/harmonyos-3-0-tabanli-huawei-telefonlar-uretilecek

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları