Haftanın ücretsiz Udemy kursları – 24 Ağustos


0

Düzenli olarak hazırladığımız Haftanın ücretsiz Udemy kursları serimizde bu hafta Blender ile animasyon yapımı, Hybris E-Ticaret sistemi, Bilgi Güvenliği, Vi/Vim editör kullanımı ve Microsoft Excel başlangıç eğitimi yer almaktadır.

Haftanın ücretsiz Udemy kursları – 24 Ağustos

Bazı kurslarda hem süre hem de kullanıcı sayısı kısıtlaması bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı kuponlar erken tükenebilir.

 1. 1 Blender ile animasyon yapımı

  Haftanın ücretsiz Udemy kursları - 24 Ağustos 3 – haftanin ucretsiz udemy kurslari 24 agustos 1 768x432 1

  Blender, kullanıcıların 3 boyutlu modelleme yapabilmesi için geliştirilen özgür yazılımdır. Temel animasyon bilgisi, karakter yürüme ve koşma döngüsü, karakter yürütme ve koşma animasyonu, karakterin yüz ve mimik hareketleri gibi konularda detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayarak kursa kayıt olabilirsiniz.

 2. 2 Temel Hybris E-Ticaret kursu

  Haftanın ücretsiz Udemy kursları - 24 Ağustos 4 – haftanin ucretsiz udemy kurslari 24 agustos 3

  Dünyanın en büyük ticaret alt yapılarından biri olan Hybris birçok kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Hybris kullanım süreçlerini ve operasyon döngüsünü daha iyi anlayabilmek ve cockpitler hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için buraya tıklayarak kursa kayıt olabilirsiniz.

 3. 3 Temel Bilgi Güvenliği kursu

  Haftanın ücretsiz Udemy kursları - 24 Ağustos 5 – haftanin ucretsiz udemy kurslari 24 agustos 2

  Haftanın ücretsiz Udemy kursları serimizde en çok tercih edilen konulardan biri olan Bilgi Güvenliği, özellikle büyük şirketlerin ve devlet kurumları tarafından aktif olarak dikkat edilen konulardan biridir. Şirketler, ISO 27001 benzeri sertifikalar sayesinde Bilgi Güvenliği konusunda daha dikkatli olduklarını tescillemektedir. Siz de Bilgi Güvenliği ile ilgili genel kavramları öğrenerek bu konuda uzmanlaşmak istiyorsanız buraya tıklayarak kursa kayıt olabilirsiniz.

 4. 4 Vi/Vim editör kursu

  Haftanın ücretsiz Udemy kursları - 24 Ağustos 6 – haftanin ucretsiz udemy kurslari 24 agustos 4

  Linux çekirdeğine sahip işletim sistemlerinde Nano, Vi/Vim, Emacs ve Geany gibi birçok metin editörü tercih edilmektedir. Metin editörleri destekledikleri diller ve eklentiler ile ön plana çıkmaktadır. Neredeyse tüm Linux çekirdeğine sahip işletim sistemlerinde varsayılan olarak karşımıza çıkan ve barındırdığı eklentiler sayesinde profesyonel kullanım için uygun olan Vi/Vim editör hakkında daha fazla bilgi almak ve kullanımı konusunda ipuçları öğrenmek için buraya tıklayarak kursa kayıt olabilirsiniz.

 5. 5 Temel Microsoft Excel kursu

  Haftanın ücretsiz Udemy kursları - 24 Ağustos 7 – haftanin ucretsiz udemy kurslari 24 agustos 5

  Stok, envanter, gelir/gider hesabı gibi birçok alanda aktif olarak kullanılan Microsoft Excel, temel veri analizi için de kullanılmaktadır. Birçok şirket tarafından işe alım şartları arasında yer alan Excel ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve gerekli ipuçlarını öğrenerek daha verimli kullanmak için buraya tıklayarak kursa kayıt olabilirsiniz

  Kaynak: https://shiftdelete.net/haftanin-ucretsiz-udemy-kurslari-24-agustos


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları