Google Pixel 5 tasarımı ortaya çıktı


0

Modelleri için çalışmaya devam eden firmanın yeni modeli, Google Pixel 5 tasarımı için render görüntüler ortaya çıktı. Modelin özelliklerine dair bazı detaylar da kendisini göstermişti. İddialara göre modelin işlemcisi, kullanıcıların beklediği işlemci olmayacak.

Çünkü daha önceden çıkan bilgilere göre modelde Qualcomm üretimi Snapdragon 765G işlemci kullanılacak. Model için Snapdragon 865 beklentisi oluşmuş, bu modelin ortaya çıkmasından sonra da hayal kırıklığı yaşanmıştı.

Google Pixel 5 tasarımı

Yeni modelin tasarımını ortaya çıkaran video incelendiğinde bazı detaylar kendisini gösteriyor. Modelin ekranı incelendiğinde köşelerinde dairesel yapının tercih edildiği görülüyor. Bununla birlikte ön kamera da ekranda sol üst köşeye gömülmüş durumda. Böylelikle modelde ön kamera için bir çentik yer almıyor.

Modelin arka tarafında, kamera kurulumu sol üst köşeye konumlandırılmış durumda. Bununla birlikte parmak izi okuyucunun da orta – üst olacak şekilde konumlandırıldığı görülüyor.

Güç ve ses kontrol tuşlarının sağ tarafta konumlandırıldığı Google Pixel 5 tasarımı, sol tarafta da SIM kart girişine sahip. Bununla birlikte modelin alt kısmında ikili hoparlör ve USB Type-C girişi yer alıyor.

Öte yandan modelin 5.7 inç ya da 5.8 inç ekrana sahip olacağı, ölçülerinin de 144.7 mm x 70.4 mm x 8.1 mm şeklinde olacağı bilgileri de bulunuyor. Bu boyutlar da modelin Google Pixel 4 ile benzerlik gösterdiğini açığa çıkarıyor.


Kaynak: https://shiftdelete.net/google-pixel-5-tasarimi-ortaya-cikti

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları