Fall Guys: Ultimate Knockout için Fortnite benzeri hamle


0

Oyun gündemi tarafını bir süredir meşgul eden Epic Games’in ötesinde başka gelişmeler de bulunuyor. Bu gelişmelerden bir tanesi de bir anda popüler olan Fall Guys da yaşanıyor. Fall Guys: Ultimate Knockout için Fortnite’ın bünyesinde bulunan özellik geliyor.

Fall Guys: Ultimate Knockout hile tarafında kararını veriyor

Oyunlarda en can sıkan şeylerden birisi şüphesiz hilecilerin varlığı. Oyunlarda kullanılan hileler ile oyunseverler tatsız deneyimler yaşıyor. Daha çok PUBG, Fortnite ve CS: GO gibi oyunlar tarafında yaşanan hileler gündemimize girse de şimdi Fall Guys: Ultimate Knockout da bu kervana katılıyor. Her popüler oyunun kaderini paylaşan Fall Guys, verdiği karar sonrası Fortnite’taki sisteme geçiyor.

Fall Guys geliştiricileri Fortnite tarafından kullanılan hile önleme yazılımını içeren yeni bir güncellemeye sahip olduğunu duyurdu. Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, oyunun hilelere karşı alacağı önleme vurgu yapılıyor. Daha güçlü bir hile önleme sistemine geçileceğini müjdeleyen Twitter hesabı, bu hafta içinde güncellemeyi dağıtmaya başlayacağını aktardı.

Epic Games imzalı Fortnite da diğer oyunların lisansını aldığı iki anti-hile yazılımını kullanıyor. Hatırlatmak gerekirse Fall Guys: Ultimate Knockout 7 Ağustos’ta oyuncuların karşısına çıktı ve kısa sürede Steam‘de 7 milyon indirmeye ulaştı.

İş PlayStation’ın PS Plus hizmetindeki başarısına geldiğinde ise  şimdiye kadar en çok indirilen oyun ünvanına kavuştuğunu görüyoruz. Oyunda klasik Battle Royale oyunların aksine 60 kişilik grubun sanal bir engel parkurunda yarıştığı ve her biri ilginç görünümlü karakterleri yönlendirdiği renkli bir atmosfer sunuluyor.


Kaynak:https://shiftdelete.net/fall-guys-ultimate-knockout-icin-fortnite-benzeri-hamle


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları