Fall Guys 2. sezon için tarih açıklandı!


0

Fall Guys piyasaya çıkışı ile oyun dünyasındaki tüm ilgiyi üstüne toplamayı başardı. Henüz ilk sürümün saltanatı yeni başlamışken yapımcılar radikal bir adıma imza attı ve oyunun 2. Sezonunu Gamescom’da tanıtacaklarını duyurdu.

Fall Guys 2. sezon, Gamescom’da tanıtılacak!

Mediatonic tarafından geliştirilen ve dağıtımı Devolver Digital tarafından yapılan Fall Guys, Haziran 2019 itibarıyla E3’te tanıtılmıştı. Piyasaya çıktığı 4 Ağustos tarihinden bugüne listeleri altüst eden oyun bir de Playstation Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulunca, egemenliği Playstation ekosistemine de sıçradı.

Fall Guys çıkışını gerçekleştireli daha bir ay bile olmadı, ancak oyun o kadar popüler ki geliştiricisi Mediatonic de şimdiden yeni sezon hazırlıklarına başladı. Bu türdeki diğer oyunlarda olduğu gibi oyuncuları elinde tutmak adına düzenli olarak yeni sezonlar düzenleyecek olan Mediatonic, 2. sezonun tanıtımını Gamescom açılış gecesindeki sunumu ile yapacak.

Gamescom açılış gecesi canlı yayını 27 Ağustos Perşembe akşamı saat 21:00‘de başlayacak. Geoff Keigley’insunacağı program yaklaşık olarak 2 saat sürecek ve oyun yapımcıları yeni oyunlarını tanıtacaklar. Oyun içindeki saat Fall Guys’ın birinci sezonunun 6 Ekim‘de biteceğini gösteriyor, yani aslında ikinci sezonun başlamasına oldukça uzun bir süre var.

Fall Guys 2. sezon konusunda sizin beklentileriniz neler?

Kaynak: https://shiftdelete.net/fall-guys-2-sezon-icin-tarih-aciklandi


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları