Evimde Para Kazanmak İstiyorum Diyenlere +7 Öneri


0
4 Paylaşım

Ülkemizde gencinden yaşlısına her kesimin istediği ve bunun için uğraştığı bir konudan bahsedeceğiz “para kazanmak”. Sizde “ evimde para kazanmak istiyorum ” diyenlerdenseniz bu yazıyı sonuna kadar okumanızı istiyorum. Okuduktan sonra evde para kazanmak sizin için bir hobi olacak ve bunun aslında çok kolay olduğunu göreceksiniz ve belki kısa sürede kendi işinizi kurup aylık +3000 TL’den 30.000 TL ye kadar belki de daha yüksek miktarlarda para kazanabileceksiniz.

Evde para kazanmak isteyen herkesin uğraşabileceği ve yapabileceği bir sürü yolu var bu yolların hangisini seçeceğiniz size bağlı ama seçeceğiniz işte sürekliliğin oldukça önemli olduğunu belirtmek isterim. Yani yapacağınız hangi iş olursa olsun sadece bu işe odaklanacağınız zamanınızın olması gerekmektedir.

Şimdi “ Evde ne iş yapabilirim ?” sorusunun cevabı olan iş fikirlerini sizinle paylaşalım.

1- Blog Açıp Para Kazanmak

evimde para kazanmak istiyorum diyenler - Blog açarak para kazanmak
evimde para kazanmak istiyorum diyenler – Blog açarak para kazanmak

Evet ! Bu fikri daha öncesindende duymuş olabilirsiniz ve çok zor olduğunu düşündüğünüz veya uğraşmak istemediğiniz için vazgeçmiş olabilirsiniz ama blog açıp ayda milyonlarca lira kazanan kişiler mevcut. Sizde kendinize bir blog açıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer biraz heyecanlanmak istiyorsanız ” En çok para kazanan siteler | Aylık 2 Milyon dolar ” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

2- İnternette Makale Yazarlığı Yapmak

Makale yazarak para kazanmak
Makale yazarak para kazanmak

Bir çok insanın geçim kaynağı ve oldukça emek ve zaman isteyen bir iş olan makale yazarlığı evimde para kazanmak istiyorum diyeneler için ideal.

Makale yazmayı öğrendikten sonra çeşitli sitelerde üyelik açarak bu makalelerin satışınız gerçeklerştirebilirsiniz. (Wmaracı, sadece10, r10 gibi siteler…)

3- Grafikerlik ve Tasarım Hizmeti Yaparak

Grafikerlik yaparak para kazanmak
Grafikerlik yaparak para kazanmak

Bunu yapabilmek için okulunu okumam gerekiyor diye endişelenmeyin… okulunu okumanız veya en iyi şekilde eğitimini almanız gerekmiyor.

İnternette yapabileceğiniz güzel bir iş olan grafikerlik, logo yapımı, web tasarımı, tema tasarımı vs alanları kapsıyor. İstediğiniz bir alanı seçerek bu işe başlayabilirsiniz.

Udemy, yotube gibi sitelerden çeşitli eğitim setlerini inceleyerek bu işte uzmanlaşabilir ve üstte belirttiğim sitelerde satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

4- Sosyal Medya ile Para Kazanmak

Sosyal medya ile para kazanmak
Sosyal medya ile para kazanmak

Devir telefon ve sosyal medya devri, sosyal medyayı kullanarak para kazanmak en mantıklı seçim olur.

Facebook, twitter, instagram vs platformlarında kendinize eğlence, futbol, yatırım veya para konuları üzerinde paylaşımlar yapabileceğiniz hesaplar açarak iyi yerlere gelebilirsiniz.

Eee, geliştirdik nasıl para kazanacağız ?

Diyelim hesaplarınızı 100.000 kişi takip ediyor, bu kadar insan markaların gözünden kaçmaz. Site, oyuncak, kıyafet vs gibi yerlerin tanıtımını yapmanız için sizlere iyi teklifler vereceklerdir.

5- Youtube ile Gelir Elde Etmek

Evimde Para Kazanmak İstiyorum Diyenlere Öneriler - YouTube
Evimde Para Kazanmak İstiyorum Diyenlere Öneriler – YouTube

Doğru okudunuz, günümüzün en çok kullanılan platformlarından birisi olan YouTube’u kullanarak çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

İyi yaptığınız şeyleri videoya alarak paylaşımlarda bulunduğunuz ve abonelarinizin artması halinde yine AdSense reklamarı ile youtube hesabınızdan gelir elde edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için “ YouTube ve Blog ile Nasıl Para Kazanılır ?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca LoL Oynayarak Para Kazanma adlı yazımızda işinize yarayacaktır.

6- Dadılık Yapmak

Dadılık yaprak para kazanmak
Dadılık yaprak para kazanmak

Bu daha çok evde para kazanmak isteyen bayanlar için bir öneri, eğer çocukları seviyorsanız ve onlara bakmaktan sıkılmayacağınızı düşünüyorsanız bu iş tam size göre.

Çocuk bakmakta deneyimi olanlar çevrelerinde bir iş yerinde çalışan ailelerin çocuklarının bakımını yaparak para kazanabilirler. Bu işin çok rahat olacağını söylemem doğru olmaz.

7- Güzle Görünen Mum veya Sabunlar Yaparak Para Kazanmak

evimde para kazanmak istiyorum - Mum
evimde para kazanmak istiyorum – Mum

Bu iş ise tasarım konusunda yetenekli olduğunu düşünen kişiler için eğer başarılı olacağınızı düşünüyorsanız düşük sermayeyle başlayabilirsiniz.

Yaptığınız ürünleri ister bir mağazayla anlaşarak ister sosyal medyada tanıtım ve reklamlar yaparak satabilirsiniz.

Bu işte başarılı olmanın püf noktası ise kullanıdğınız renkler ve süslemeler.

Evden para kazanma yollarının bir kısmını yazdık eğer eklememizi istediğiniz başka yollar varsa yorum bölümüden iletebilirsiniz.

İpuçları

Evimde Para Kazanmak İstiyorum Diyenlere +7 Öneri 1 – evimde para kazanmak istiyorum diyenler icin
Evimde para kazanmak istiyorum diyenler için öneriler

Bu bölümde ise bu işleri yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlayacağız:

  • Sosyal medya üstte bahsettiğimiz işlerden hangisini yaparsanız yapın ürün veya hizmet tanıtımınızda önemlidir, bunun için şimdiden bir sosyal medya hesabı açıp geliştirmeniz yararınıza olacaktır.
  • Ve başlayacağınız iş hakkında önceden araştırma yapın başlamadan önce yeterli bilginiz olsunki işin içinde karşılaşacağınız sorunlar hakkında bilginiz ve taktikleriniz olsun.
  • Her iş emek ve sabır ister… sizde bu yolda kesinlikle umutsuzluğa kapılmayın daima kararlı olun ve başarısız olduğunuzda önemsemeyin, emin olun yaptığını hatalar size çok şey katacaktır.

Sizin için seçtiğimiz bir diğer yazımız:

Sizinde bildiğiniz para kazanma yöntemleri varsa yorumlarda belirtin lütfen.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
HMM HMM
1
HMM

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. I feel genuinely thrilled to have seen your current webpage and appearance forward to be able to so many more interesting times reading here. Kudos all over again for all typically the details.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları