En İyi Mobil Açık Dünya Oyunları


0

İşte karşınızda yılların en yüksek puanlarını almış en iyi mobil açık dünya oyunları ! Sizde açık dünya oyunu hayranıysanız sizin için seçtiğimiz bu oyunlara bayılacaksınız.

En İyi Mobil Açık Dünya Oyunları 3 – En Iyi Mobil Acik Dunya Oyunlari 2020En İyi Mobil Açık Dünya Oyunları

1- Guns And Spurts 2

Eski Batı’da yaşam ve aktivitelerle dolu dağlar, ormanlar, nehirler ve kasabalar gibi güzel manzaralar sunan geniş bir açık dünyayı keşfedin.

Ödül avcısı ol ve Batı’nın en çok aranan suçlularının 33’ünü yakala. Kendinizi savunmak için silahlarınızı kullanın veya kanun kaçaklarını yakalamak için kementinizi donatın. Ölü ya da diri seçim sizin.

En başından beri at yarışları, mal teslimi, sığır sürüsü ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli etkinliklere katılın. Yolda yabancılar bulun ve onlara yardım edip etmeyeceğinize karar verin.

2- Gangs Town Story

Bu farklı oyun modları ile açık dünya shooter oyunu. Oyunda polis ve gangsterler, hırsızlıklar ve kovalamacalarla çok daha fazla dövüş ve daha birçok oyun durumu bulacaksınız. Sen hiçbir şeyden korkmayan gerçek bir şehir gangsterisin. Büyük bir açık dünya sizi bekliyor! Kendi araba yarışlarınızı düzenleyin ve kovalamacadan uzaklaşın. Polis ve gangsterler seni takip edecek, ama kazanabilirsin. Mafyanın başı ol!

3- Payback 2

Payback 2 büyük çete savaşları yüksek hızlı helikopter yarışları tank savaşları her şeyi içerir – ama gerçekten orada ne kadar çeşitli için bir fikir almak denemek zorunda, ve biz her zaman daha ekliyoruz!

4- Tempest: Pirate Action RPG

300.000’den fazla oyuncunun kalbini kazanan bir macera RPG artık cep telefonunuzda!

Cesur bir korsan olun, denizleri dişlere silahlı bir savaş gemisinde ilerletin, takas edin ve mürettebatınızı en iyi paçavralardan bir araya getirin, diğer korsanları ve Kraken, Leviathan ve hala bilim tarafından bilinmeyen diğerleri gibi deniz savaşında bilinmeyen canavarları yenin ! Büyük bir cephaneye ihtiyacınız olacak: toplar, harçlar, alev atıcıları ve diğer birçok arma. Ancak sadece zorlu ve ilginç çok seviyeli görevleri tamamlamak için en yıkıcı deniz eserlerini kazanacaksınız.

Düşman bayrağının ufukta yükselip ufukta yükselsin, pervasız Kaptan!

5- Oceanhorn 2

Uyandığınızda babanızın bıraktığı bir mektup buluyorsunuz. Ne yazık ki babanız gitmiş…
Arkasında bıraktığı tek şey eski bir not defteri ve gizemli bir kolye. Neler olmuş olabilir?

Daha önce hiç bilinmeyen adaları keşfedin – bir sürü tehlikenin kol gezdiği, puzzle’lar ve sırlarla dolu sıra dışı bir dünya. Canavarlarla savaşın, sihirleri kullanmayı öğrenin ve görevleri tamamlamanıza yardımcı olacak antik hazineleri keşfedin. Antik Arcadia Krallığı’nın ve deniz canavarı Oceanhorn’un bütün sırlarını ortaya çıkarmak için tüm zekanızı ve becerilerinizi ortaya koyun.

6- Grand Crime Gangster

Adını işlemediğin bir suçtan silmek için hapisten kaç. Zıplayan, vurarak, arabaları çalarak ve yarışarak cezai yığının tepesine doğru gerçek oyunculara karşı yüksel. Her şeyin başladığı, çete sıkıntısı, yolsuzluk ve şiddet olaylarının yaşandığı San Andreas’a hoş geldiniz.

Bu oyunda psikopat mafya patronları, çılgın motosiklet çeteleri ve yozlaşmış gizli ajanlar var. Askeri sınıf silahlarla imkansız yüz atışlarından kurtulun ya da şehirdeki sokaklarda yeni bir arabada dolaşın!

7- Radiation City

Bu kolay bir görev değildir. Bu tehlike ve anomaliler ile dolu büyük bir açık dünya alandır. Aç yırtıcılar ve alt-insan yaratıklar, hepsi senden bir parça istiyorum. Radyasyon ve açıklanamayan olaylarla birlikte eleman, güzel görünümlü ortamı olmamalıdır bir yer yapmak. Ancak buradasınız.
otel POLISSYA, kültür merkezi, sinema Prometheus, yüzme havuzu ve tüm terkedilmiş düz binalar: Herhangi binanın içinde kaynak ve Pripyat özellikle simgelerini görmek için temizlemek. Craft ve akıllıca dişli seçin. Keşfedin ve güvenli bir şekilde gece geçirmek için kamp kullanın. Ekipman, silah ve bulabilirsiniz araç ve kullanımı senin tek arkadaşlar.

8- Blockapolypse

Aniden bir çığlık sesi duydun. Görünüşe göre zar zor hayata tutan birisi daha var.
Ne yazık ki, bir… zombi adasındasın! Tüm nüfus katledilmiş ve şehir adeta harap halde.

Görünüşe göre bu felaketin sorumlusu birkaç çılgın bilim adamı. Ölmekte olan yaralıdan elde edilen bilgiler, ölü insanları zombiler dönüştüren bir tür virüs salgını olduğunu gösteriyor.
Sana düşen görev, o yaralının konumunu bulmak ve infaz etmek. Ne yazık ki, elinde haritanın sadece bir parçası var ve öncelikle haritanın geri kalanını da bulman gerekiyor.

9- Zaptiye Osmanlı

19. yüzyılda İstanbul şehrinde suçla mücadele. Farklı türden görevler, dükkanlar, yayalar, atlar, düşmanlar ve müttefikler ile keyifli açık dünya ortamı.

– Karakter Geliştirme

Karakterinizi birçok eşya, silah, zırh ve marifet ile geliştirin. İstanbul’da hırsızlığa, eşkıyalara, çetelere ve suikastçılara karşı savaşın. İlerledikçe para ve tecrübe puanları toplayın ve onlarla zabitinizi eğitin, donatın.

– Hikaye ve yan görevler

Ana hikaye vazifeleri için istihbarat toplamak amacıyla şehirde etrafta dolaşın. İster hikayeyi takip edin, ister şehrin semtlerinin her mahallesini çetelerden arındırın. Başı dertte olan sivil vatandaşlara yardım edin, rehineleri kurtarın veya zorlu parkurlara girerek çatıdan çatıya atlayın.

10- Vegas Gangsteri

Çete savaşları, hırsızlık, suç, araba yarışı, keskin nişancılık aksiyonu, klan komploları, zombilere ateş etme gibi çılgın mı çılgın aksiyonla dolu devasa bir açık dünyayı özgürce yaşa!

GÜNAHLAR ŞEHRİ VEGAS’TA YOK YOK
√ Ücreti karşılığında her şeyi bulabileceğin bu devasa açık şehrin her köşesini keşfet.
√ Bulabileceğin tüm TPS aksiyon görevlerini, araba yarışı mücadelelerini, gizli toplanabilirleri ve çeşit çeşit silahı keşfet.
√ En sevdiğin kumarhane oyununda parayı bul. Bu oyunları San Andreas’ta bile bulamazsın…

Sizinde sever oynadığınız mobil açık dünya oyunları varsa yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları