Sevgilinize vereceğiniz 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi için biraz farklılık yaratmak istiyor olabilirsiniz. 5 Adet en ilginç sevgililer günü hediye fikirlerini sizler için derledik. Sevgilime hem ilginç hem de çok seveceği bir hediye almak istiyorum diyorsanız alternatiflerden birini mutlaka değerlendirebilirsiniz.

Ona özel web sitesi

Sevgiliniz için özel olarak tasarlanmış bir web sitesinden daha ilginç hediye başka ne olabilir ki? Bizce ilginç hediye kısmında ilk sırayı mutlaka almalı. Duyguları aşığa çıkaran, sevgilinizi hem duygulandıran hem de daha özel hissetmesini sağlayan Sevgiliye Özel Web Sitesi hediyeniz ile oldukça ilginç bir sevgililer günü hediyesi seçimi yapmış olacaksınız.

Sürpriz dolu bir hediye

Ben hediyeye hediye demem ilginç ve farklı olmadığı sürece diyenlerdenseniz kesinlikle aradığınız sevgiliye hediye seçimi bu olmalıdır. İlk bakışta kapalı bir kutu gibi duran hediye açıldığı anda bir çiçek gibi açılacak ve her yerinden sizin fotoğraflarınız ile güzel sözler çıkıyor olacak. Sevgiliye ilginç hediye olarak onu kesinlikle şaşırtacağız bir seçim olacak.

İnci gibi bir aşk

İnciler her zaman saflığı ve temizliği simge eder. Aynı zamanda mucize ve özel olması sebebi ile de sevgiliye alınması gereken hediyelerin arasında yer almaktadır sevgiliye ilginç hediye bakıyorsanız İstiridye İçinde gerçek inci kolye almaya ne dersiniz? Özellikle tasarımı ve sunum şekli oldukça ilginç olan bu hediye kesinlikle sevgilinizin başını döndürecek diye düşünüyoruz.

En İlginç Hediyeye hazır mısınız?

Daha önce birçok farklı ilginç hediye görmüş olabilirsiniz. Hatta size sunduğumuz bu diğer ilginç hediyeleri pek ilginçte de bulmamış olabilirsiniz? Peki, Kişiye Özel 4 Fotoğraflı Çorap sizce ne kadar ilgin. İşte bu ilgin. Dediğinizi duyar gibiyiz. Sevgiliye en ilginç hediyeler arıyorsanız kesinlikle bu Kişiye Özel çorap yaptırmalısınız. Hem çok güldürecek hem de soğuk kış günlerinde kullanacağı harika bir hediyesi olacak. Sevgilinize bundan daha ilgin bir başka hediye bulacağınızı pek sanmıyoruz. İşte bu sebeple tam sizin için diyor ve hemen sipariş vermenizi öneriyoruz.

Sizin mutluluk yolunuz

Bu hediyemiz Özelikle uzakta ki sevgililer için. Sevgiliniz ile aranızda yollar ve mesafeler varsa yani uzak mesafe ilişkisi yaşıyorsanız bunu hem biraz ilginç hem de anlamlı bir hediye ile taçlandırmanızı isteriz. Sevgiliye en ilginç hediyeler arasında Kişiye Özel Mutluluğa Giden Yol kanvas tablo tasarımını sunabiliriz. Bulunduğunuz illeri haritada gösteren ve sizi yol ile birbirine bağlayan bu özel kanvas tablo kesinlikle uzaklarda bile birbirinizi her daim hissetmenizi saplıyor olacak. Oldukça ilginç ama aynı zamanda romantizm kokan bir hediye olarak düşünüyoruz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
HMM HMM
1
HMM
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
OMG OMG
0
OMG
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
Kenan

Puanist

eniyilerde.com

Facebook Yorumları

yorum

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Liste
İlgi Çekici Bir Liste Oluştur
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
GIF
GIF Formatı
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF