Futbol hemen hemen herkesin çok sevdiği bir spor dalı olmaktadır. Bir de bu spor dalı oyunlara taşınınca daha fazla zevk alınmaya başlamıştır. İlk başlarda bilgisayarlar ya da konsol yardımı ile oynayabildiğimiz futbol oyunları artık mobil cihazlardan da oynanabilecek hale gelmiştir.

Mobil futbol oyunları içerisinde ise en çok Dream League Soccer tercih edilmektedir. Oyunun 2019 yılı versiyonu o kadar çok beğeni topladı ki kullanıcıları 2020 versiyonu için heyecanla beklemeye başladı. Dream League Soccer, henüz mobil marketlerde yer almadığı için oyun severler mobil oyun indir yardımı ile oyuna ulaşabilmektedir.

Dream League Soccer 2020’de Neler Var?

Dream League Soccer 2020 apk oyununda bir takım oluşturarak o takımı en alt liglerden en üst liglere taşımanız gerekmektedir. Futbolcularınızı geliştirerek takımınızı daha güçlü hale getirebilir ve tüm müsabakaları kolaylıkla kazanabilirsiniz. Dream League Soccer, bir önceki versiyona göre daha akıcı bir şekilde oynanabilmektedir. Grafik ve seslerde ciddi değişiklikler ve gelişmeler de yapılmıştır. Ayrıca takımların en güncel transferleri ve oyuncuların en güncel durumları da bulunmaktadır.

DLS 2020 apk’da sınırsız para hilesi ve Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Bu sayede oyun anlaşılabilir bir şekilde oynanabilirken para sorunu da yaşanmamaktadır. Sınırsız para hilesi sayesinde hızlı bir şekilde gelişim göstererek oyun daha zevkli bir hale getirilebilmektedir. Mobil oyun indir sayesinde oyun sorunsuz bir şekilde mobil cihazlara indirilebilmektedir.

Dream League Soccer 2020’yi Nasıl İndirebilirim?

Dream League Soccer henüz demo sürümünde olduğu için APK olarak indirmek gerekmektedir. Apk oyunlar ise dikkatli bir şekilde indirildiğinde hiçbir sorun yaşatmamaktadır. Apk oyun indirirken indireceğiniz siteye ve dosyaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde cihazlara virüs gibi kötü yazılımlar bulaşabilmektedir. Güvenilir bir siteden Apk’yı indirdikten sonra ise dosyanın olduğu klasöre giderek dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Sonrasında Apk kurulumu kolayca gerçekleşecektir. Artık takımınızı oluşturarak maçlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Oindir.net sitesi olarak sizler için birçok mobil oyun indir seçeneğini sunmaktayız. Tüm dosyalarımız oldukça güvenli ve son versiyon olmaktadır. Ayrıca mobil oyunların yanı sıra birçok mobil program ve bilgisayar programı da sitemizde mevcut olmaktadır.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
HMM HMM
1
HMM
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
OMG OMG
0
OMG
Başarılı Başarılı
1
Başarılı

Facebook Yorumları

yorum

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error:
Bir format seç
Serbest Yazı
Görseller, videolar ve bağlantılar kullanarak bir yazı oluştur.
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular oluştur.
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular oluştur.
Liste
İlgi Çekici Bir Liste Oluştur
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Anket
Bir şeye karar verme ya da görüş belirlemek için oylama içeriği oluştur.
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları