Dream League Soccer 2020 Çıktı


0

Futbol hemen hemen herkesin çok sevdiği bir spor dalı olmaktadır. Bir de bu spor dalı oyunlara taşınınca daha fazla zevk alınmaya başlamıştır. İlk başlarda bilgisayarlar ya da konsol yardımı ile oynayabildiğimiz futbol oyunları artık mobil cihazlardan da oynanabilecek hale gelmiştir.

Mobil futbol oyunları içerisinde ise en çok Dream League Soccer tercih edilmektedir. Oyunun 2019 yılı versiyonu o kadar çok beğeni topladı ki kullanıcıları 2020 versiyonu için heyecanla beklemeye başladı. Dream League Soccer, henüz mobil marketlerde yer almadığı için oyun severler mobil oyun indir yardımı ile oyuna ulaşabilmektedir.

Dream League Soccer 2020’de Neler Var?

Dream League Soccer 2020 apk oyununda bir takım oluşturarak o takımı en alt liglerden en üst liglere taşımanız gerekmektedir. Futbolcularınızı geliştirerek takımınızı daha güçlü hale getirebilir ve tüm müsabakaları kolaylıkla kazanabilirsiniz. Dream League Soccer, bir önceki versiyona göre daha akıcı bir şekilde oynanabilmektedir. Grafik ve seslerde ciddi değişiklikler ve gelişmeler de yapılmıştır. Ayrıca takımların en güncel transferleri ve oyuncuların en güncel durumları da bulunmaktadır.

DLS 2020 apk’da sınırsız para hilesi ve Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Bu sayede oyun anlaşılabilir bir şekilde oynanabilirken para sorunu da yaşanmamaktadır. Sınırsız para hilesi sayesinde hızlı bir şekilde gelişim göstererek oyun daha zevkli bir hale getirilebilmektedir. Mobil oyun indir sayesinde oyun sorunsuz bir şekilde mobil cihazlara indirilebilmektedir.

Dream League Soccer 2020’yi Nasıl İndirebilirim?

Dream League Soccer henüz demo sürümünde olduğu için APK olarak indirmek gerekmektedir. Apk oyunlar ise dikkatli bir şekilde indirildiğinde hiçbir sorun yaşatmamaktadır. Apk oyun indirirken indireceğiniz siteye ve dosyaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde cihazlara virüs gibi kötü yazılımlar bulaşabilmektedir. Güvenilir bir siteden Apk’yı indirdikten sonra ise dosyanın olduğu klasöre giderek dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Sonrasında Apk kurulumu kolayca gerçekleşecektir. Artık takımınızı oluşturarak maçlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Oindir.net sitesi olarak sizler için birçok mobil oyun indir seçeneğini sunmaktayız. Tüm dosyalarımız oldukça güvenli ve son versiyon olmaktadır. Ayrıca mobil oyunların yanı sıra birçok mobil program ve bilgisayar programı da sitemizde mevcut olmaktadır.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları