Dead By Daylight Artık Google Stadia’da


1
1 Beğeni
Behavior Interactive, oyun akışıyla ilgilenenler için özel özellikler içeren Google Stadia için Dead by Daylight'ı piyasaya sürdü.

Behavior Interactive'in Dead by Daylight adlı oyunu, korku türünün simgelerini dünyasına tanıtmasıyla ünlü oldu. Asimetrik korku oyununda, bu Haziran ayında Dead by Daylight'a eklenen Halloween gibi filmlerden ve Silent Hill gibi video oyunlarından temsilciler de dahil olmak üzere, bir katil tarafından feda edilmekten kaçınmaya çalışan dört kurtulan var. Artık hayranlar ek özelliklerle Google Stadia'da oynayabilir.

Oyuncuların Stadia sürümünü kullanmaları için ana çekiliş, YouTube için bir Crowd Choice seçeneği içermesi, izleyicilerin yayın yapan kişinin katil mi yoksa kurtulan mı olacağını seçmelerine ve ardından hangi karakteri kullanacaklarını seçmelerine izin vermesidir. Bugün Behavior Interactive tarafından gönderilen bir basın açıklamasına göre Dead by Daylight, Stadia Pro kullanıcıları için lansmanı kutlamak için sınırlı bir süre için ücretsiz ve çapraz ilerleme Ekim ayı sonunda kullanıma sunulacak.


Diğer platformlarla çapraz oynanabilen bir Dead by Daylight Stadia sürümü bir süre önce duyurulmuştu ve Behaviour'un basın bülteni, lansmanın yeni nesil teknolojiyi benimseyen bir girişim olan "The Realm Beyond" un bir parçası olduğunu söylüyor. Behavior geçen ay, aynı başlık altında Dead by Daylight için bir PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümünü duyurdu.

Bu yeni platform sürümü, Dead by Daylight'ın Eylül ayında "Descend Beyond" güncellemesini başlatmasının ardından, oyunun ilk grafik iyileştirmeleri dalgasının yanı sıra yeni bir orijinal Survivor ve Killer'ı DLC olarak ekledikten sonra geldi. Dead by Daylight, 2016'da piyasaya sürüldüğünden beri çok büyüdü, bu nedenle geliştiricilerin bir sonraki adımda nereye gideceğini görmek ilginç olacak.

Kaynak: https://gamerant.com/dead-by-daylight-google-stadia-release-october-2020/


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
HMM HMM
1
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları