Çok daha pratik: DJI Osmo Mobile 4 tanıtıldı!


61
10 Paylaşım, 61 Beğeni

Mobil çekimler artık çok daha önemli hale geldi. DJI da Osmo Mobile serisi ile bu çekimlerin aranan aksesuarlarını piyasaya sürüyor. Yakın zaman önce dünyanın en küçük gimbalları(sabitleme aparatı) arasında yer alan Osmo Mobile 3’ü piyasaya süren şirket, bu modelin yanına bir yenisini ekliyor. Çok daha gelişmiş özellikleriyle DJI Osmo Mobile 4 karşımıza çıkıyor. İşte DJI Osmo Mobile 4 özellikleri ve fiyatı:

DJI Osmo Mobile 4 özellikleri ve fiyatı

Telefon ile çekim yapan kişiler için pratik şekilde çekim yapmak oldukça önemli. DJI da telefon ile çekim yapanların işini çok daha profesyonel yapmasını sağlayan DJI Osmo Mobile serisine yeni bir üye ekliyor. DJI Osmo Mobile 4 özellikleri ile dikkat çekiyor.

Yukarıda da gördüğünüz gibi akıllı telefonlarla çok daha pratik bir şekilde çekim yapmayı sağlayan Mobile 4 modeli, sabitleme aparatları arasında oldukça önemli bir konuma çıkacak gibi görünüyor. Oldukça şık ve kompakt bir tasarımla sunulan bu aparat, akıllı telefona takılan bir başka parçayla adeta bütünleşerek, kısa sürede profesyonel çekimler yapmaya olanak tanıyor.

DJI Osmo Mobile 4, gelişmiş yeteneklerle buluşuyor. Genel anlamda önceki model ile kıyaslandığında gövde tasarımında önemli bir değişiklik görülmeyen cihaza yeni manyetik bir aparatın eklendiğini görüyoruz. Bu aparat iki farklı şekilde kullanılıyor. Telefonları kıskaçlı tasarımdan kurtaran DJI yeni modelinde, çok daha kolay bir taşıma deneyimi sunuyor.

Çok daha pratik: DJI Osmo Mobile 4 tanıtıldı! 3 – DJI Osmo Mobile 4 ozellikleri ve fiyati 01

Ürün önceki modellerde olduğu gibi katlanabilir yapıda ve bu sayede çantaya kolaylıkla sığabiliyor. Bünyesinde barındırdığı motorlu yapı sayesinde kolay hareket kabileyeti sağlıyor. Böylelikle çekim yaparken telefonu daha stabil bir şekilde hareket ettirmek mümkün hale geliyor. Bu yapı hem yatay çekimler hem de dikey çekimler için düşünülmüş ve sabit video çekimleri noktasında önemli avantajlar sunuyor.

Yeni cihazın yazılım tarafında da dikkat çeken geliştirmeleri mevcutken aynı zamanda Osmo Mobile 4’ün mobil uygulamasında farklı çekim modları da bulunuyor. Cihaz, USB-C kablosuyla şarj edilebiliyor ve 2450 mAh piliyle yaklaşık 15 saatlik bir kullanım sunuyor. Cihazın Avrupa’daki fiyatı 149 dolar olarak kayıtlara geçiyor.Kaynak: https://shiftdelete.net/dji-osmo-mobile-4-ozellikleri-ve-fiyati


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

61
10 Paylaşım, 61 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları