Candyman filmi ertelendi!


0

Nia Dacosta’nın yönettiği ve senaryosunun yazımında Win Rosenfeld ve Jordan Peele ile birlikte çalıştığı korku gerilim türündeki yapım Candyman için bir erteleme daha geldi. Ekim ayında vizyona girmesi beklenen yapım, 2021 yılına ertelendi ve ne zaman gösterime gireceği de duyurulmadı.

Candyman filmi bir kez daha ertelendi

The Hollywood Reporter’ın haberinegöre, ilk önce 12 Haziran olarak duyurulan vizyon tarihi pandemi koşulları nedeniyle önce 25 Eylül’e daha sonra 16 Ekim’e sarkıtılan yapım için olumsuz bir açıklama geldi. Cadılar Bayramı’na yakın bir tarihte vizyona girmesi beklenen filmin yapımcıları Universal Pictures ve MGM, Candyman’in 2021 yılında vizyona gireceğini açıkladı.

Candyman filmi ertelendi! 3 – candyman filmi icin kotu haber geldi 2

Söz konusu kararın hiç kuşkusuz koronavirüs salgını sebebiyle alındığı tahmin ediliyor. ABD’de çeşitli eyaletlerde sinema salonları kapılarını geçtiğimiz haftalarda açarken, Tenet, New Mutants gibi yapımlar gişede hatırı sayılır bir gelir elde etti. Öte yandan Candyman, 2021’e ertelenmeseydi Tenet ve Wonder Woman’ın ardından pandemiden sonra vizyona giren en yüksek bütçeli 3. film olacaktı.

Ülkemizde Şeker Adamın Laneti olarak beyaz perdede gösterime girecek film, ilki 1992 yılında çıkan yapımın devamı niteliğini taşıyor. Chicago’da yaşanan ve bir şehir efsanesini araştıran genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Rivayete göre ayna karşısında adını beş kez söyleyen kişiye görünen Candyman, göründüğü kişiyi rahat bırakmaz. Efsaneyle ilgili korkulacak bir şey kanıtlamak isteyen genç adamsa, ayna karşısına geçerek, yasaklı ismi beş kez telaffuz eder.

Kaynak: https://shiftdelete.net/candyman-filmi-icin-kotu-haber-geldi

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları