Call of Duty: Black Ops Cold War fiyatı belli oldu


1
1 Beğeni

Merakla beklenen oyunlar arasında olan Call of Duty: Black Ops Cold War, fiyatı ve çıkış tarihi ile kendisini gösterdi. Call of Duty serisinin yeni oyunu, grafikleri ve hikayesiyle kullanıcıları etkilemeye çalışacak. Ayrıca oynanışa ait bir fragman da yayınlandı. Fragman, kullanıcılarla buluşmak için gün sayan konsol üzerinden yapıldı.

Yayınlanan fragmanda, oynanış videosunun PlayStation 5 üzerinden yapıldığı belirtiliyor. 1968 yılında geçen hikaye, oyunun adından da anlaşılacağı üzere Soğuk Savaşı konu ediniyor. Oyuncular, oyun içinde Doğu Almanya, Vietnam, Sovyetler Birliği ve Türkiye’de bölümlerle karşılaşacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War fiyatı

Hikayesiyle merakı üstüne çeken oyun, Call of Duty: Warzone oyuncuları için ön siparişe açıldı. Oyuncular, Warzone’u başlattıkları uygulama üzerinden, yeni oyunun satın alım sayfasına ulaşabiliyor. Bu sayfa da oyunun, “Standart Edition” ve “Ultimate Edition” olarak iki farklı sürümle satışa çıktığı görülüyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War fiyatı “Standart Edition” için 59.99 euro ve “Ultimate Edition” için 89,99 euro oldu. Bu da oyunun yüksek bir fiyatla oyuncularla buluşacağı anlamına geliyor. Ön sipariş veren oyuncular da 13 Kasım tarihinde oyunla buluşacak. Oyun bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde oynanabilir olacak. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında da yer alacağı belirtiliyor.

2010’da oyuncularla buluşan Black Ops’un devamı niteliğinde olan yeni oyun, zombi modu ve multiplayer türünde de kendisini gösterecek. Bununla birlikte yeni oyunun, son günlerde Call of Duty: Warzone ile ilgili içeriklere sahip olması bekleniyor. Oyunun yüksek grafik kalitesine sahip olarak oyuncularla buluşması bekleniyor. Fragmanından yüksek aksiyonu belli eden oyunun, Call of Duty oyunları arasında adından söz ettirebileceği söyleniyor.


Kaynak:https://shiftdelete.net/call-of-duty-black-ops-cold-war-fiyati-belli-oldu


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları