Bill Gates corona virüs için tarih verdi!


0

Corona virüs salgınından en çok etkilenen isimlerin başında Bill Gates geliyor. Hayır, Microsoft’un kurucusu Bill Gates virüse yakalanmadı, ancak komplo teorilerinin kurbanı olarak virüsün yayılmasına neden olan kişi olarak suçlandı.

2015 yılındaki TED Talk konuşmasında “Önümüzdeki yıllarda herhangi bir şey 10 milyondan fazla insanı öldürürse, bu savaştan çok bulaşıcı bir virüs olacaktır” ifadelerini kullanarak 5 yıl öncesinden salgın konusunda uyarılarda bulunması tüm dikkatleri Gates’in üzerinde topladı ve tedavi konusunda sorumluluk yükledi.

Bill Gates: corona virüs gelişmiş ülkelerde 2021 yılında bitecek

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve bu yılın başından itibaren tüm dünyayı kasıp kavuran virüsün ABD’deki etkisi herkes tarafından bilinir hale geldi. Salgın tüm hızıyla devam ederken, FDA’nın COVID-19 yani corona virüs aşısı için en iyimser tahmini bu yılın sonları. Tabi bu garanti edilemiyor ve Dr. Fauci’ye göre ilk etapta çıkacak olan aşının etkisi yüzde 50 civarlarında olabilir.

Bill Gates corona virüs için tarih verdi! 3 – bill gates corona 2

Gates uzun bir aradan sonra “Corona virüs aşısı ne zaman çıkacak?” sorusuna yanıt verdi. Salgın nedeniyle trilyonlarca dolarlık borçların olduğunu ve birçok ülkede ekonominin kötü olduğunu kabul etmemiz gerektiğini dile getiren Gates tüm bunlara rağmen aşı çalışmalarında gelinen noktayı umut verici görüyor.

Gelişmiş ülkelerin salgınla mücadele konusunda daha avantajlı olduğunu belirten Gates’e göre 2021 yılının sonunda gelişmiş / zengin ülkelerde virüs kontrol altına alınmış, bitme noktasına gelmiş olacak. Dünyanın geri kalanında ise 2022 yılının sonuna doğru her şeyin yoluna girmeye başlayacağını dile getiriyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/bill-gates-corona-virus-icin-tarih-verdi


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları