Bazı EMUI 11 modelleri için HarmonyOS müjdesi


0
1 Paylaşım

EMUI 11 kullanan bazı Huawei modelleri için HarmonyOS haberi geldi. Önceki gün ortaya çıkan haberlerde, 2021 yılında HarmonyOS işletim sistemi bulunan akıllı telefonların kullanıcılarla buluşacağı belli olmuştu. Şimdi de hali hazırda Android tabanlı olarak EMUI kullanan modellerin, Huawei tarafından geliştirilen sisteme geçiş yapabileceği ortaya çıktı.

Bu da daha fazla kullanıcının yeni sistemi kullanabileceği anlamına geliyor. Kullanıcıların yeni bir model satın almadan yeni sistemi kullanabilecek olması büyük avantaj olarak görülüyor.

EMUI 11 modelleri için HarmonyOS kullanım imkanı

ABD ve Huawei arasında yaşanan krizden sonra firmanın lisansları iptal edilmişti. Bu nedenle de bazı modeller Google Play Hizmetleri olmadan kullanıcılarla buluşmuştu. Bu soruna Huawei Mobil Servisleri ile cevap veren firma, Android’e karşılık da HarmonyOS’u geliştirdi. Bu sistem de yakın zamanda modellerde kendisini gösterecek.

Son haberlerde de bazı EMUI 11 bulunan modellerin HarmonyOS kullanabileceği aktarıldı. Ancak şu an için modellerin ne olduğu bilinmiyor. Konuyla ilgili açıklamayı bir Huawei yetkilisi, AndroidAuthority isimli siteye yaptı. Kullanıcıların Android kullanımından HarmonyOS kullanımına geçebileceği söylendi.

Bazı EMUI 11 modelleri için HarmonyOS müjdesi 3 – bazi emui 11 modelleri icin harmonyos mujdesi 2

Ancak kullanıcıların HarmonyOS’tan Android’e dönüş yapabilme imkanının olup olmadığı henüz bilinmiyor. Bu nedenle geçiş yapmak isteyen kullanıcıların kesin bir karar vermesi gerekiyor.

Tanıtımında birçok öne çıkan yanı olduğu belirtilen sistemin kullanıcılar tarafından ne kadar beğenileceği merak konusu.

Kaynak:https://shiftdelete.net/bazi-emui-11-modelleri-icin-harmonyos-mujdesi

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları