Atiye’nin 2. Sezonu için ilk fragman geldi!


0

Atiye’nin 2. Sezonu için fragman paylaşıldı. Netflix Türkiye’nin YouTube üzerinden paylaştığı videonun açıklama kısmında:” Her seçim yeni bir olasılık demektir.” yazıyor. Fragman ilk sezonun devamı olsa da farklı bir evrende geçiyormuş hissi yaratıyor. Atiye’nin heyecan dolu yeni sezonundan yayımlanan ilk fragman yeni bir hikâyeye yelken açmayı sağlıyor.

Atiye’nin 2. Sezonu için fragman paylaşıldı

Birkaç gün önce Atiye’nin yeni sezonundan iki fotoğraf paylaşılmıştı. İlk sezonun ardından hikâyenin farklı bir noktaya evrilmesiyle işlerin karmaşık bir hale geleceği dizinin sezon finalinde ortaya çıkmıştı. Bunun ardından Atiye’nin 2. sezonu merakla beklenmeye başlandı.

İlk sezonu daha bitirmeyenler için bu fragmanı izlememenizi öneririz.

Fragmanda dizinin sezon finalinde yer alan noktadan başlandığı görülüyor. Atiye kız kardeşini ölümden kurtarmış ve uyandığında onun ziyaretine gitmişti. Kız kardeşinin Cansu olan isminin, bu noktada Elif olduğunu öğrenen Atiye, bir şeyleri değiştirdiğinin farkına varıyor. Sonrasında da fragmanda da görüldüğü gibi gizemler silsilesini çözmeye çalışıyor.

Atiye'nin 2. Sezonu için ilk fragman geldi! 3 – Atiye nin 2. Sezonu icin fragman 01

Her şeyin birbiriyle bir bağlantısının olduğunu aktaran dizinin fragmanı, Marvel’daki paralel evren kavramına gönderme yapıyor adeta. Bunun nedeni ise şüphesiz Atiye’nin ”Cansu’yu geri döndürdüğü bu yeni dünyada” hiçkimse tarafından tanınmıyor olması. Atiye’nin 2. Sezonu 10 Eylül’de izleyici karşısına çıkacak, bu noktada akıllardaki soruları cevaplandırabilecek mi göreceğiz.

Göbeklitepe ile ilgili bölümlerin de yine fragmanda yer aldığını söylemek mümkün, işte Atiye’nin 2. Sezonu için paylaşılan fragman:


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları