Asus Zenfone 7 tasarımı ile karşımızda!


0

Akıllı telefon sektöründe rekabetin gerisinde kalmış olmasına rağmen yeni telefonlar ile karşımıza çıkan Asus’un yeni amiral gemisini 26 Ağustos tarihinde tanıtacağını sizlere duyurmuştuk. Asus Zenfone 7 tasarımı gün yüzüne çıktı.

Zenfone 7, oyun odaklı ROG Phone 3’ten sonra şirketin bu sezonda tanıttığı ikinci amiral gemisi olacak. Bir Twitter kullanıcısının yaptığı paylaşımlar cihazın tasarımını gözler önüne serdi.

Asus Zenfone 7 tasarımı sızdırıldı!

Daha önce sizlerle paylaştığımız tahminler doğru çıktı. Yani Zenfone 6 ile benzer şekilde cihazda ön kamera bulunmuyor. Kendinizi çekmek istediğinizde arka kamera yerinden otomatik olarak çıkarak ön tarafa dönüyor.

Asus Zenfone 7 tasarımı ile karşımızda! 3 – asus zenfone 7 1

Açılır kamera mekanizmasına sahip telefonlara kıyasla en büyük avantaj, birden fazla kameranın ön tarafta da kullanılabiliyor olması. Zenfone 7’de üç kamera yer alacak. Henüz kamera özellikleri bilinmiyor olsa da, bunların ana, ultra geniş açılı kamera ve derinlik sensörü olduğu dile getiriliyor. Parmak izi okuyucu ise yan tarafta güç butonuna entegre bir şekilde karşımıza çıkacak. Bunun en büyük nedeni, LCD panellerde parmak izi okuyucunun tercih edilmemesi.

Asus Zenfone 7 tasarımı ile karşımızda! 4 – asus zenfone 7 2

Roland Quandt’a göre Asus Zenfone 7, Snapdragon 865 / 865 Plus işlemciden güç alacak ve 5000 mAh pil ile gelecek. 6 GB RAM ve 128 GB depolamaya sahip olan modelin 499 Euro, 8 GB RAM ve 256 GB depolamaya sahip olan modelin ise 549 Euro fiyata sahip olacağı iddia ediliyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/asus-zenfone-7-tasarimi-ile-karsimizda

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları