Assassin’s Creed Valhalla Önemli İpuçları


0

Assassin’s Creed Valhalla hakkında bilmeniz gerekenler ve oyunda daha hızlı yol almak için önemli gördüğümüz ipuçlarını sizinle paylaşıyoruz… işte karşınızda Assassin’s Creed Valhalla Önemli İpuçları Listemiz

Ekipman Kaynaklarını Toplayın

Valhalla, Odyssey kadar ganimet ağırlıklı değildir, bu yüzden muhtemelen sürekli olarak yeni silahlar ve zırh parçaları değiştirmenize gerek kalmayacaktır. Bunun yerine, istatistiklerini iyileştirmek ve elinizde bulunanların sayısını artırmak için kaynakları kullanarak yükseltebileceğiniz bir çok zırhınız olacak. Bu yüzden zırhınızdan en iyi şekilde yararlanmak için gittiğiniz her yerde kaynakları toplamaya öncelik gösterin.Av hayvanları deri üretir ve dağlık bölgelerde cevher tutan kayalar bulunur.Kuşbaşı görüntü özelliğini etkinleştirdiğiniz zaman mevcut kaynaklar için bir alanı tarayabilirsiniz.

Güç Seviyenizi Takip Edin ve Kılık Değiştirin

Her zaman güç seviyenize dikkat edin ve bu sayıyı karşıladığınız veya aştığınız alanlarda kalmaya çalışın. Seviyenizi aşmış, daha güçlü düşmanları olduğu için hayatta kalma olanağınız azalıyor. Ayrıca bazı bölgeler Vikinglere karşı düşmanca davranıyor.Kendinizi böyle bir alanda bulursanız, onlara fark edilmeden geçmek için pelerininizi giyin ve oradan uzaklaşın.

Assassin’s Creed Valhalla Önemli İpuçları 3 – Assassins Creed Valhalla Bilmeniz Gerekenler ve Baslangic IpuclariAssassin’s Creed Valhalla Bilmeniz Gerekenler ve Başlangıç İpuçları

Görevlerinizi Sıralama

Fetihler denen şeyin ne olduğunu belirlemek için uzun evdeki Randvi ile konuşarak ana kampanya görevleriniz yapabilirsiniz.Bunlar, herhangi bir sırayla yapabileceğiniz uzun, çok görevli hikaye yaylarıdır. Bir Fetih seçtiğinizde, ilgili tüm görevlerini tamamlayana kadar kilitli kalacağınızı unutmamalısınız.Öte yandan, Valhalla’nın yeniden teçhiz edilen “Dünya Olayları” olarak yeniden adlandırılan yeni yan istek biçimleri var. 

Yerleşiminizi Yükseltin

Eğitim alanını geçip İngiltere’ye girdikten sonra, kampınızda yapılacak çok şey var. Başkalarının dünyalarını işgal edebilecek ve işe alınırsa size biraz para kazandırabilecek benzersiz bir teğmen olan Jomsviking’i oluşturmak için kışlalarınızı tamir etmeye öncelik vermeniz gerekiyor.Ayrıca tahnitçiye de yatırım yapmalısınız, böylece ödülleri bir avuç zor hayvan avından uzak tutabilirsiniz.

İsterseniz kampta takılırken, karizma derecenizi artırmak için bir tür Viking rap savaşı olan flyt’e katılmaya zaman ayırabilirsiniz.Ne yapacağınızdan emin değilseniz, yerleşim yerinizdeki insanlarla konuşmak size asla zarar vermez.Hatta sizin için daha iyi olur. Yeni müttefikler keşfetmenize, gizli yetenekler kazanmanıza ve hatta beklenmedik aşkları ateşlemenize yardımcı olur. Ancak, hikayeyi ilerlettikçe yerleşim yerinizin üyelerinin ölebileceğini unutmayın, bu yüzden yapabildiğiniz sürece en sevdiğiniz kişilerle zaman geçirmeye önem verin.

Sizde kimsenin bilmediği önemli ipuçları biliyorsanız bizimle yorumlarda paylaşın. 


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları