AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? 2019 Açık Öğretim Lisesi 2. dönem sınav sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Binlerce öğrenci 6-7 Nisan’da gerçekleştirilen sınavın sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağını merak ediyor. MEB ise yayınladığı takvim ile birlikte sonuç tarihini duyurdu. Peki, AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından gerçekleştirilen Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınavları 6-7 Nisan’da yapıldı. Mezun olabilmek için uzun süredir sınavlara hazırlanan öğrenciler, bu sınavın sonuçlarını heyecanla bekliyor. Peki, Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? İşte ayrıntılar…

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

6-7 Nisan’da yapılan AÖL sınavının sonuçları henüz açıklanmadı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan takvimde yer alan bilgiye göre, 2019 AÖL 2. dönem sınav sonuçları 30 Nisan 2019 tarihinde açıklanacak.

Sınava katılan öğrenciler sonuçlarına AÖL öğrenci girişi sayfası üzerinden erişebilecek. Sonuçlar açıklandığında eniyilerde.com üzerinden öğrenebilirsiniz..

Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares