Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek? Yeni Güncellemeler Neler?


0

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek ? Önümüzdeki Among Us güncellemesinde bizi neler bekliyor ?

Popüler aldatmaca oyunu Among Us‘a çok yakında yeni bir harita geliyor. Yeni harita oyunun yaratıcısı İnnerSloth tarafından duyuruldu.

Her ne kadar Among Us 2018 yılında piyasaya çıkmış olsa da tüm dünyada etkisini gösteren Pandemi süreciyle beraber insanlar arkadaşlarıyla etkileşimde kalmak için farklı yollar denedi ve bu sayede Among Us çok beğenildi. Twitch yayıncılarının da oyuna büyük ilgi gösterip yayınlarında Among Us‘a da yer vermesiyle beraber oyun günümüzün en popüler oyunları arasında yerini aldı ve hatta belki de en başta geliyor.

Oyunun yapımcısı İnnerSloth resmi Twitter hesabı üzerinden oyuna yeni eklenecek olan 4. haritanın görselini paylaştı. Haritanın tam olarak ne zaman çıkacağı bilgisi olmasa da yeni bilgilerin 10 Aralık’ta The Game Awards’da açıklanacağının sözünü verdi. Tatillerin yaklaşması ve oyuncuların daha fazla boş vakit bulma şansı yakalamaları ile birlikle yeni haritanın yıl sonuna kadar çıkması muhtemel.

Among Us’a Yeni Ne Özellikler Geliyor

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek? Yeni Güncellemeler Neler? 3 – among us yeni harita ne zaman gelecekAmong Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Among Us‘a yakında gelecek güncellemeyle beraber birçok yeni özellikte eklenecek. Oyuna hesap sistemi geliyor. İnnerSloth ekibinin hesap sistemini getirmesindeki büyük önceliği hile kullananlar ve küfür edip sağa sola hakaret eden Toxic kullanıcıları raporlama üzerine olacak. Ayrıca oyuna Fransızca, Almanca, İspanyolca, Japonca ve Korece dahil olmak üzere birden fazla dil seçeneği gelecek. Among Us oyunu geçmişte konsollar içinde çıkarmak istediklerini fakat oyunda iletişimin hayati bir önem taşıdığından dolayı bu fikri rafa kaldırdıklarını da belirtti. Belki yeni nesil mikrofonlu Gamepad‘ler sayesinde oyun konsollara da çıkar kim bilir.

Sizde düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Diğer Konular:


Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
HMM HMM
0
HMM

Facebook Yorumları

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları