Amazon Siparişleri A101’den Nasıl teslim alınır?


0

Merhaba, bu yazıda amazon siparişleri nasıl a101’den teslim alınır? buna değineceğim. Amerikan firması olan Amazon, Türkiye pazarına başarılı bir giriş yapmıştı. Bu bağlamda pazardaki yerini iyice geliştirecek gibi görünüyor. Henüz resmii olarak açıklanmasa da Amazon’un diğer ülkelerde uygulamış olduğu belirli bir teslim noktasından alma amacı olan “Amazon Hub Counter” projesini ülkemize A101 ile getirecek gibi görünüyor. Evde olmadığınız zamanlarda veya bölgenizdeki kargo şirketinden memnun değilseniz Amazon Teslimat Noktası projesini kullanarak siparişinizin istediğiniz A101 şubesine teslim edilmesini, müsait olduğunuz bir zamanda gidip teslim almanızı sağlayabilirsiniz.

Amazon A101 Teslimat Noktası Nedir?

A101 Teslimat Noktası Projesi, evde olmadığınız zamanlarda veya bölgenizdeki kargo şirketinden memnun değilseniz Amazon Teslimat Noktası projesini kullanarak siparişinizin istediğiniz A101 şubesine teslim edilmesini, müsait olduğunuz bir zamanda gidip teslim almanızı sağlamaktadır.

Amazon siparişleri nasıl a 101'den teslim alınır
Amazon siparişleri a 101’den nasıl alınır

Amazon Siparişleri A101’den nasıl alınır?

Siparişlerinizi A101 şubelerinden teslim almak istiyorsanız, sipariş ekranındaki adres bölümünden en alt kısımda bulunan “Teslim alma noktalarınız”a tıklayarak siparişinizin teslim edilmek üzere bırakılmasını istediğiniz A101 şubesini seçiniz. Henüz proje hayata geçmediği için Amazon siparişleri A101 şubesinden nasıl alınır sorusuna cevap veremiyoruz. Ancak proje resmi olarak uygulamaya geçtiğinde yazı düzenlenip güncellenecektir.

İlginizi Çekebilir: Write a Prisoner Nedir? – Mahkumlarla Mektuplaşmak

Amazon Teslimat Noktası Hangi İllerde Var?

Şu anda İstanbul’da 13, İzmir’de 2, Ankara’da 5, Kocaeli’de ise 3 A101 teslimat noktasının aktif olduğu görülüyor. Eminiz ki proje resmi olarak açıklandığında daha çok şehirde uygulamaya geçip teslimat noktalarını arttıracaklardır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları