2019’un en iyi 6 Antivirüs Programı İndirme Linkleriyle

Evet arkadaşlar bugün size en iyi 6 antivirüs programını tanıtacağım.Biliyorsunuzki bazen dosya indirirken,emaillerimizi kontrol ederken illaki bir virüs yiyebiliyoruz.Bunu erken farkeden programlar vardır.Bunların sayesinde virüse erkenden teşhis koyar ve kaldırır.İşte bu programlar ve indirme linkleri;

1-Kaskpersky Antivirüs

Bu programı kullanmanızı tavsiye ederim.Özellikleri şunlardır;Zararlı url’leri engeller,virüsleri,trojanları tarayıp bilgisayarınızdan kaldırır.
Programa yapılan testler;

Program indirme linki;https://www.kaspersky.com.tr/downloa…rus-free-trial bu linke tıklayarak kendi sitesinden 30 gün faydalanabilirsiniz.

2-Avira Antivirüs

Evet arkadaşlar birçok testten başarıyla geçen bu program bir gerçek zamanlı tarama özelliğine sahiptir. Kullanışlı arayüzü ile birlikte karmaşık yapıları basitleştirmiştir.Bilgisayara bulaşan tüm tehditlere çözüm üretir.Zararlı yazılımları,reklamları,casuslara engel olmaktadır.
Programa yapılan testler;

Program İndirme Linki; https://www.avira.com/tr/free-antivirus-windows arkadaşlar bu linke tıklayarak kendi sitesinden indirebilirsiniz.

3-Eset Nod 32

Önceki konularımdada adı geçen bu programa gelelim.Bu antivirüs’de öbürlerine benzer özellikler taşımaktadır.Basitleştirilmiş arayüzü,programın özellikleri ile çok beğenilmiştir.Bu program internet bankacılığı yapanlarada yardımcı olmuştur.Bankacılığı tam sürüm ile deneyebilirsiniz.
Programa yapılan testler;

Program İndirme Linki;https://www.eset.com/tr/home/antivirus/download/ bu linke tıklayarak kendi sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.

4-Panda Antivirüs

Bu antivirüs programı düşük bütçeler içindir(ücretsiz halide vardır).Bu programın ekstraları olarak vpn,uzaktan cihaz yönetimi,wifi koruma gibi özellikleride vardır.
Programa yapılan testler;

Program İndirme Linki;https://www.pandasecurity.com/uk/hom…ree-antivirus/ bu linke tıklayarak kendi sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.


5-Windows Defender


Program İndirme Linki; windows 10 ile beraber gelmektedir.


6-Avast Antivirüs


Listemizin son sırasında yer alan bu program kullanılması en kolay olan programlarda yer almaktadır.Bazı antivirüs programlarının yetmediği yerleri bulup düzeltebilir.Kötü amaçlı yazılımları bulup kaldırır.Windowsun her sürümünde çalışmaktadır.Ve bilgisayarımızı yavaşlatmaz.
Programa yapılan testler;

Program indirme linki; https://www.avast.com/free-antivirus-download kendi sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Evet arkadaşlar listemiz bitmiştir.Bu programlardan bazıları işinize yarayabilir incelemenizde fayda var.

*Konu TÜRKHACKTEAM’den xgosu‘ya aittir.


Sending
User Review
0 (0 votes)

Scriptci

Merhaba arkadaşlar, Bu siteyi kurma sebebim insanların istediği scriptleri tek bir site altında ücretsiz bir şekilde bulmasıydı. Ara ara başka sitelerden bulduğum scriptleri, temaları ve programları da bu sitede paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares